Search

SPRINT 2021

U subotu 28.08.2021. u Rovinju na gradskom bazenu Delfin održano je tradiconalno takmičenje na 50 metara Sprint Rovinj 2021.Manifestacija je održana po 24 put, okupila je

plivače iz 10 klubova (Mladost, Kantrida, Arena, Pula Poreč, KDPSR Poreč, Val, Nevera,

Zagrebački PK, Delfin). Plivači PK Delfina u pratnji trenerice Mateje Peteh Bjelančević, Melise Sušek i Mije Crnković odlično su plivali i osvojili su pregršt medalja. U revijalnoj utci,

austrialiana, u muškoj konkurenciji pobjedio je Matija Mužina a drugi je bio Manuel Herak obojica PK Delfin Rovinj. U ženskoj konkurenciji pobjednica je Valnea Ramljak iz PK Mladost Zagreb. Najmlađi natjecatelj bio je Oliver Fable r. 2015 god.iz Poreča a najstariji je Longino Sošić r. 1941 god.iz Rovinja.


edalje su osvojili:

50 m SLOBODNO ŽENE

Početnice: Ana Dadić 2. mjesto, Mihaela Lovaković 3. mjesto

Kadetkinje: Daria Lovaković 3. mjesto

Juniorke: Petra Mužina 2. mjesto, Lana Jeremić 3.mjesto

Ml. Seniorke: Nikka Brajković 3. mjesto

Seniorke: Matea Peteh Bjelančević 1.mjesto, Mia Crnković 2.mjesto, Melissa Sušec 3. mjesto

Ml.veteranke: Iva Milanović 2. mjesto

Veteranke: Armida Jelenić 1. mjesto

50 m SLOBODNO MUŠKI

Početnici: Andrej Pokrajac 2.mjesto

Ml. juniori: Dino Crnković 1. mjesto, Toni Crnković 3. mjesto

Juniori: Manuel Herak 1.mjesto

Ml. Seniori: Matija Mužina 1. mjesto, Luca Laković 2.mjesto, Sebastian Sponza 3. mjesto


50 m LEPTIR ŽENE

Početnice: Mihaela Lovaković 3. mjesto

Kadetkinje: Daria Lovaković 3. mjesto

Mlađe juniorke: Dora Đukić 1. mjesto

Juniorke: Petra Mužina 2. mjesto

Ml. seniorke: Nikka Brajković 3. mjesto

Ml.vetranke: Iva Milanović 2. mjesto

50 m LEPTIR MUŠKI

Ml. juniori_ Dino Crnković 1. mjesto, Toni Crnković 3. mjesto Juniori: Manuel Herak 1. mjesto

Ml. seniori: Matija Mužina 1. mjesto, Luca Laković 2.mjesto


50 m LEĐNO ŽENE

Početnice Mihaela Lovaković 2. mjesto

Ml. juniorke: Laura Jančić 2. mjesto

Juniorke: Petra Mužina 1. mjesto, Lana Jeremić 2.mjesto

Ml. seniorke: Nikka Brajković 3. mjesto

Seniorke: Matea Peteh Bjelančević 1. mjesto, Mia Crnković 2. mjesto, Melisa Sušec 3. mjesto

Ml. veteranke: Iva Milanović 1. mjesto

50 m LEĐNO MUŠKI

Početnici: Andrej Pokrajac 3.mjesto

Mlađi juniori: Toni Crnković 1.mjesto, Dino Crnković 2.mjesto

Juniori: Manuel Herak 2.mjesto

Ml. seniori: Matija Mužina 1.mjesto, Luca Laković 2.mjesto


50 m PRSNO ŽENE

Ml juniorke: Dora Đukić 1.mjesto

Juniorke: Petra Mužina 1.mesto, Lana Jeremić 2.mjesto

Ml. Seniorke: Nikka Brajković 3.mjesto

Seniorke: Mia Crnković 1.mjesto

50 m PRSNO MUŠKI

Ml. Kadeti: Arsen Skopljak Veggian 3.mjesto

Ml. Juniori: Dino Crnković 1.mjesto

Ml.seniori: Matija Mužina 1.mjesto, Luca Laković 2.mjesto, Sebastijan Sponza 3.mjesto


Anđelo Iskra, Sandi Mužina i Miranda Poropat, dogovori prije takmičenja


Sve rezultate takmičenja pogledajte ovdje:


Sprint2021_Rovinj-rezultati
.pdf
Download PDF • 912KB



Svim natjecateljima zahvaljujemo što su svojim prisustvom uveličali 24. Sprint u Rovinju.




65 views0 comments